Türkçe
  • We are with you 30 years of experience!
  • info@doganlardovme.com.tr
Dağyaka Mahallesi 2008 Cadde No:24

Kahramankazan/ANKARA

+90 312 815 57 57

+90 312 815 47 78

Hakkımızda

Hakkımızda

1986 yılında kurulup üretime başlayan Doğanlar Çelik Dövme Sanayi Ticaret A.Ş.

Ankara’nın Kahramankazan ilçesinde 45.000m²'si kapalı, 75.000m² arazi üzerine kurulup, 1 kg - 200 kg ağırlığında çeşitli boy ve şekillerdeki mamul / yarı mamulleri üreten; kesimhane, kalıphane, dövmehane, kalite birimleri ve ölçüm laboratuvarları, ısıl işlem, talaşlı imalat, sac işleme, kaynak ve montaj tesislerinin her biri diğeriyle entegre çalışan mevcut fabrikalardır. İşbu fabrikaların bütünü proje esaslı çözüm ortaklığı gayesiyle barındığımız, deneyimli teknik ekibimiz ve tecrübeli ustalarımız, öğrenmeye yatkın Ar-Ge / Ür-Ge takımlarımız, satış ve sonrası, planlama, kalite gibi tüm yönetimsel organların vücuda geldiği bir ailenin yuvasıdır. 

Doğanlar Çelik Dövme ailesi; hem yurt içi hem de yurt dışında bir çok başarılı çalışmayı imzalayarak alanında öncü isim olmayı ve müşteri memnuniyetini ön plana koyarak çalışmayı kendisine kültür edinmiştir.

Üretebildiğimiz sayısız çeşitlerin bir kaçına değinecek olursak; arka aks milleri, krank milleri, fren, kam milleri, 3 kollu askı sistemleri, traktör ekipmanları gibi otomotiv ve tarım sanayisi mamullerinin tümünde uzmanlaşmıştır. Bu ürünlerin üretim kapasitesindeki payı yaklaşık olarak %65’tir. Bu payın yanında ise savunma, madencilik, demiryolları, iş ve inşaat makineleri, vinçler, yedek parça sanayii gibi pek çok alanda çelik dövme, işlenmiş ve montajlı parça ihtiyaçlarını karşılamada güçlü bir çözüm ortağıdır. Markamızın sahip olduğu patentler, pazarda kendini göstermektedir.

Doğanlar Çelik Dövme; İrlanda, Fransa, Hollanda, Belçika, Almanya, Avusturya, Polonya, Bulgaristan, İtalya, Rusya, Amerika gibi pek çok ülkeye ihracat yapılmaktadır. 

Doğanlar Çelik Dövme; tek tesirli ve karşı vuruşlu çekiçler, maksi-preslerle çeşitli boy ve şekillerde dövme parçaları imalatı yapan, iddialı bir şirkettir. Doğanlar Çelik Dövme devamlı geliştirilen teknolojisi ve teknik kadrosu, tecrübeli ve çalışkan insanımız; hem bugün hem de yarınlar için büyük umutlarla üretim yapan önemli bir kuruluştur.